Verguld zilveren hanger druzy agaat

49087

Nieuw product

Vergulde zilveren hanger met druzy agaat

Deze elegante vergulde hanger is vervaardigd uit 1e gehalte zilver en bezet met een bijzondere druzy agaat in een sierlijke druppelvorm. De steen toont prachtige natuurlijke banden en een subtiele fonkeling van fijne kristalletjes, waardoor iedere hanger volledig uniek is.

De combinatie van de warme vergulde zetting en de bijzondere structuur van de agaat geeft deze hanger een stijlvolle, rustige natuurlijke uitstraling. De achterzijde laat eveneens het fraaie bandpatroon van de steen zien, waardoor de hanger ook van achteren een verrassend mooi detail heeft.

Een bijzondere hanger die zowel dagelijks als bij speciale gelegenheden gedragen kan worden.

Specificaties

  • Materiaal: 1e gehalte zilver (925), verguld
  • Edelsteen: natuurlijke druzy agaat
  • Vorm steen: druppel
  • Lengte hanger: 3,8 cm
  • Breedte: 1,8 cm
  • Uniek exemplaar

Omdat het om een natuursteen gaat, zijn kleur, tekening en kristalvorming uniek. Juist deze natuurlijke variaties maken iedere hanger bijzonder.

1 Item

Laatste item op voorraad!

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 99,00 incl. btw

Productgegevens

Merk Hot Diamonds
Soort Hanger
Leeftijd nieuw in geschenkverpakking
Gehalte 1e gehalte zilver
Steen Agaat
Steenkleur Bruin
Materiaal Zilver verguld

30 andere producten in dezelfde categorie: