Verguld zilveren oorbellen met turkoois, groene jade, lab ioliet, lab topaas, labradoriet en zwart jade

41733

Nieuw product

Lange verguld zilveren oorbellen met turkoois en jade

Deze lange oorbellen van verguld zilver zijn bezet met diverse kleurrijke stenen en hebben een totale lengte van 6,7 cm. Het sieraad combineert gereconstrueerd turkoois met koper, gekleurde groene jade, lab ioliet, lab topaas en labradoriet. De zilveren zettingen zijn afgewerkt met een goudlaag die nauw aansluit bij de verschillende blauwe en groene tinten van de edelstenen.

Verticale opbouw van diverse slijpvormen

De oorbellen zijn opgebouwd uit een reeks stenen die onder elkaar zijn gemonteerd in gladde kastzettingen. Bovenaan bevindt zich een ovale gereconstueerde turkoois, gevolgd door een rechthoekige gekleurde jade. De compositie gaat verder met een zeshoekige lab created topaas en een ronde labradoriet, om te eindigen in een druppelvormige lab created ioliet hanger aan de onderzijde. Elke steen is gevat in een rand die de specifieke vorm van de slijpvorm volgt.

1 Item

Laatste item op voorraad!

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 275,00 incl. btw

Productgegevens

Merk Home Collection
Soort Oorbellen
Gehalte 1e gehalte zilver
Steen Topaas
Steenkleur Blauw

30 andere producten in dezelfde categorie: