Gouden oorknoppen parel en diamant

S620

Nieuw product

Geelgouden oorstekers met zoetwaterparel en diamant

Geelgouden oorknoppen uitgevoerd met schitterende diamant en zoetwaterparels uit de Home Collectie. De oorknoppen zijn gemaakt van 14 karaat geelgoud en hebben een totale lengte van 6 mm. De diamant heeft een steengewicht van 0,02 ct (0,01 ct per stuk). De kenmerken van de diamant: de zuiverheid is pique 1, briljant geslepen en chaton 4-poots gezet, de diamant kleur is H (wit). 

De witte zoetwaterparel heeft een diameter van 4,5 mm. 

Chique en toch dagelijks draagbaar, deze prachtige oorknopjes worden geleverd in een luxe sieradendoosje, feestelijk ingepakt. 

Leverbaar in +/- 1 week

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Opbouw vaste klantenkorting mits u gebruikmaakt van uw bestaande account. Bij 2e bestelling 2%, 5e 4% vanaf 10e 6%.
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 225,00 incl. btw

Productgegevens

Merk Home Collection
Soort Oorbellen
Staat Nieuw in geschenkverpakking
Gehalte 14 karaat goud
Steen Zoetwaterparel
Steenkleur Wit
Materiaal Goud

30 andere producten in dezelfde categorie: