Collier met zoetwaterparels 2,8 mm Bekijk groter

Collier zoetwaterparels 2,8 mm

S621

Nieuw product

Parelcollier met gouden slot

Een tijdloze schoonheid

Dit prachtige parelcollier is een echte must-have voor iedere sieradenliefhebber! Met zorg geregen met kleine, verfijnde zoetwaterparels van 2,8 mm straalt dit collier pure elegantie uit. Het subtiele ontwerp maakt het perfect om solo te dragen of juist te combineren met andere kettinkjes voor een trendy gelaagde look.

Goud en glans in perfecte harmonie

De schitterende parels worden prachtig gecomplementeerd door een 14 karaat geelgouden karabijnslot. Dankzij de handige extensie van 5 cm kun je zelf bepalen hoe je het draagt – strak rond de hals of iets losser voor een speelse uitstraling. De draaglengte begint bij 40 cm en kan eenvoudig aangepast worden naar jouw wens.

Lichtgewicht luxe

Met een metaalgewicht van slechts circa 1,38 gram voelt dit collier heerlijk licht aan om de hals. Je merkt bijna niet dat je het draagt, terwijl het toch direct opvalt door zijn klassieke charme en verfijnde afwerking.

Cadeau vol liefde

Of je nu jezelf wilt verwennen of iemand anders blij wilt maken: dit chique parelcollier wordt geleverd in een luxe sieradendoosje. Mooi ingepakt en klaar om cadeau te geven – want wie houdt er nou niet van zo’n stijlvol geschenk?

Leverbaar in +/- 1 week

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Opbouw vaste klantenkorting mits u gebruikmaakt van uw bestaande account. Bij 2e bestelling 2%, 5e 4% vanaf 10e 6%.
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 419,00 incl. btw

Productgegevens

Merk Home Collection
Soort Ketting
Staat Nieuw in geschenkverpakking
Gehalte 14 karaat goud
Steen Zoetwaterparel
Materiaal Goud
Lengte ketting 45 cm

30 andere producten in dezelfde categorie: