Zilveren broche/hanger bloemenvaas met opaal en granaat

525689

Nieuw product

Eyecatcher, zilveren vaas met bloemen broche en hanger

Zeg het met bloemen! Prachtige zilveren broche EN hanger in de vorm van een vaas met rode bloemen uit de Zilver.nl Home Collection. De broche / hanger is gemaakt van 1e gehalte zilver, mooi gepolijst. De bloemen zijn uitgevoerd met mooie rode granaatjes, aan beide zijkanten bladeren met gele opaaltjes. De vaas is een druppelvormige gele opaal, op zijn kop, de druppel zit op zijn kop. De voet van de vaas is bezet met vijf rode granaatjes. 

Aan de achterkant zit een speld om de bloemenvaas als broche te dragen, maar ook een groot hangoog waar een kettinkje doorheen kan, zo wordt het een prachtige, opvallende hanger! 

De bloemenvaas is 4 cm x 3,6 cm.

Bent u op zoek naar een bijpassende ketting, kijk dan in de groep basis colliers

De broche / hanger wordt geleverd in een luxe sieradendoosje, mooi ingepakt. Een TOPcadeautje! 

1 Item

Laatste item op voorraad!

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 245,00 incl. btw

Productgegevens

Merk Home Collection
Soort Broche
Gehalte 1e gehalte zilver
Steen Granaat
Steenkleur Rood
Materiaal Zilver

Bijpassende artikelen

30 andere producten in dezelfde categorie: