Nieuw Aanbieding! Coeur de Lion wikkelarmband beige 0117-30-1120 Bekijk groter

COEUR de LION wikkelarmband beige 0117-30-1120

49522

Nieuw product

Leren wikkelarmband met champagne kristallen COEUR de LION

Deze dubbellaagse wikkelarmband van beige leer is uitgevoerd met een centraal stalen blokje bezet met champagnekleurige kristallen. Het sieraad heeft een variabele draaglengte van 17,5 tot 18,5 centimeter en is voorzien van een stalen karabijnsluiting. Aan het uiteinde van het verlengkettinkje bevindt zich een klein kristal in een bijpassende kleur. COEUR de LION combineert in dit ontwerp het soepele leer met de strakke vierkante vormen van gepolijst staal.

Ontwerp met pavé gezette kristallen

De armband bestaat uit een lange, beige leren band met een centraal geplaatst vierkant stalen element. Dit element is voorzien van kleine kristallen die in pavé zetting zijn geplaatst voor een gelijkmatige glans. Alle metalen onderdelen zijn vervaardigd uit staal, wat zorgt voor een stevige afwerking van zowel het middenstuk als de sluiting.

Het leer voelt zacht aan op de huid en valt soepel om de pols voor een comfortabele pasvorm. Door de neutrale beige kleurstelling is het sieraad dagelijks goed te dragen en eenvoudig te combineren. Helemaal met de GeoCUBE armbanden van COEUR de LION. 

2 Items

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 56,25 incl. btw

-25%

€ 75,00 incl. btw

Bij aankoop van 4 of meer

artikelen 10% korting

Toevoegen aan Verlanglijst

Productgegevens

Merk Coeur de Lion
Soort Armband
Steen Swarovski crystal
Steenkleur Champagne
Materiaal Leer
Leer satijn katoen of rubber kleur Beige

30 andere producten in dezelfde categorie: