
Nieuw product
Deze zilveren tennisarmband is rondom bezet met licht blauwe zirkonia steentjes in een strakke rij. Het sieraad van het merk Gisser heeft een breedte van 2,5 mm en is uitgevoerd in zilver. U heeft de keuze uit een lengte van 16, 18 of 20 cm, zodat de armband altijd goed aansluit om de pols.
De armband is opgebouwd uit zilveren elementen die door een inwendig rekmechanisme met elkaar verbonden zijn. Hierdoor zijn de zirkonia’s over de gehele lengte verwerkt zonder de onderbreking van een traditionele sluiting. Elk steentje zit stevig in een eigen zetting voor een gladde en degelijke afwerking.
Door de rekbare uitvoering laat de armband zich eenvoudig om de hand schuiven en draagt deze zeer prettig. De lichte kleur van de stenen geeft een fris accent aan de pols. Het is een draagbaar sieraad dat door de breedte van 2,5 mm zowel los als naast andere sieraden gedragen kan worden.
1 Item Items
Direct leverbaar
Laatste item op voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
𝕏 Deel op X Delen Pinterest Delen
| Merk | Gisser |
| Soort | Armband |
| Staat | Nieuw in geschenkverpakking |
| Gehalte | 1e gehalte zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steenkleur | Blauw |
| Materiaal | Zilver |