MY iMenso Gold 14k hangoogjes voor creolen Bekijk groter

MY iMenso Gold 14k hangoogjes oorbedels voor creolen

527422

Nieuw product

Gouden hangoogjes voor MY iMenso Gold oorbedels

Deze kleine gouden hangoogjes maken kristallen creoli steentjes geschikt als oorbedels voor de Dritto, Hoop en Girella oorringen uit de MY iMenso Gold collectie. De oogjes hebben een totale lengte van 8 mm en vormen een functioneel onderdeel om losse stenen aan een oorring te dragen. Door het gebruik van goud ontstaat een stevige basis voor uw oorsieraden. Samen met de door u gekozen stenen vormt dit een geheel dat direct aan verschillende creolen van het merk gehangen kan worden. 

Vaste montage aan steentjes

Het ontwerp van de oogjes is zo gemaakt dat 2 mm over de steen valt voor een goede grip, terwijl 6 mm aan de bovenzijde overblijft om aan de oorring te hangen. Wij monteren de gouden hangoogjes handmatig aan de door u uitgezochte steentjes. Houd er rekening mee dat deze verbinding permanent is en naderhand niet verwisselbaar. 

De bedels hangen rustig aan de oorringen en volgen de natuurlijke bewegingen van de drager. Het goud vormt een duidelijke overgang naar het kristal, wat zorgt voor een overzichtelijk sieraad dat prettig draagt. 

7 Items

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 119,00 incl. btw

30 andere producten in dezelfde categorie: