Nieuw Nicole Barr verguld zilver eihanger met emaille en vlinder NN0635WA Bekijk groter

Nicole Barr verguld zilver eihanger met emaille en vlinder NN0635WA

44584

Nieuw product

Nicole Barr verguld zilveren eihanger blauw emaille met vlinder

Beeldschoon, verguld zilveren ei-hanger/medaillon met donker- en lichtblauw emaille, ontworpen en met de hand vervaardigd door de zilversmeden en emailleurs van Nicole Barr. Nieuw en geleverd in een geschenkdoosje. Het 1e gehalte zilveren medaillon kan worden geopend door op het knopje met diamantje te drukken.

Binnenin bevindt zich een lichtblauw gemailleerd vlindertje op een witte emaille ondergrond. Een chique en bijzonder sieraad aan een verguld zilveren collier dat eenvoudig op maat te maken is door het balletje bij de sluiting te verschuiven. Het collier is verstelbaar van 50 cm tot elke gewenste kortere lengte. De hanger is 2 cm lang en heeft een diameter van 1,3 cm.

NN0645sa

Dit product is niet meer op voorraad

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 545,00 incl. btw

Productgegevens

Merk Nicole Barr
Soort Hanger
Leeftijd nieuw in geschenkverpakking
Gehalte 1e gehalte zilver
Materiaal Zilver
Emaille kleur Blauw

21 andere producten in dezelfde categorie: