Nieuw Bruno da Rocha verguld zilver doornen collier met parels Bekijk groter

Bruno da Rocha verguld zilveren parelcollier

48118

Nieuw product

Verguld zilveren collier doornentak met zoetwaterparels – Bruno da Rocha

Dit bijzondere collier van de Portugese ontwerper Bruno da Rocha is een krachtig voorbeeld van zijn liefde voor de natuur. Het collier is vervaardigd uit 1e gehalte zilver (925) en vervolgens rijk verguld. De schakels zijn vormgegeven als een slingerende tak met fijne doornen, waardoor een sculpturaal en bijna organisch geheel ontstaat. Tussen de takken lijken drie witte zoetwaterparels te groeien als glanzende bessen aan een struik. Het collier heeft een lengte van 47 cm, weegt maar liefst 55 gram en draagt daardoor heerlijk stevig zonder zijn elegante uitstraling te verliezen. De diameter van de grote witte zoetwaterparels is 12 mm.

Collier vol symboliek

De combinatie van de grillige takstructuur en de zachte glans van de parels zorgt voor een spannend contrast tussen kracht en verfijning. Doornen hebben door de eeuwen heen een rijke symboliek gekregen en staan onder meer voor bescherming, veerkracht en de schoonheid die soms achter uitdagingen schuilgaat. De zoetwaterparels voegen daar een betekenis van zuiverheid, wijsheid en vrouwelijkheid aan toe.

Bruno da Rocha weet deze symboliek op meesterlijke wijze te vertalen naar een draagbaar kunstwerk dat zowel bij een eenvoudige zwarte jurk als bij een feestelijke outfit direct alle aandacht trekt. Dankzij de hoogwaardige afwerking en het tijdloze ontwerp is dit collier een opvallend verzamelstuk voor liefhebbers van bijzondere designjuwelen.

Specificaties

  • Ontwerper: Bruno da Rocha (Portugal)
  • Materiaal: 1e gehalte zilver (925), verguld
  • Parels: witte zoetwaterparels
  • Uitvoering: collier in de vorm van een doornentak
  • Lengte: 47 cm
  • Gewicht: 55 gram
  • Conditie: nieuw
  • Levering: in luxe geschenkverpakking

1 Item

Laatste item op voorraad!

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 550,00 incl. btw

Productgegevens

Merk Bruno da Rocha
Soort Ketting
Herkomst Portugal
Staat Nieuw in een geschenkdoos
Gehalte 1e gehalte zilver
Steen Zoetwaterparel
Steenkleur Wit
Materiaal Zilver verguld

Bijpassende artikelen

30 andere producten in dezelfde categorie: