Diluca armbandje camee hangertje vlinder verguld

25440

Nieuw product

Verguld jasseron armbandje met schelpcamee

Een bijzonder sieraad met een verhaal

Dit fijne vergulde zilveren armbandje is niet zomaar een accessoire, het is gemaakt met liefde en vakmanschap. De hanger bevat een prachtige schelpcamee waarin een vlinder subtiel is uitgesneden – elk detail vertelt iets over de passie waarmee dit sieraad tot leven komt.

Handgemaakt in Italië door Diluca Cameo Italiano

Achter deze betoverende creatie staat Diluca Cameo Italiano, een familiebedrijf uit Italië dat al generaties lang gespecialiseerd is in cameeën. Hun werk ademt traditie en toewijding. Elke camee wordt zorgvuldig gesneden door ervaren ambachtslieden die hun kennis van generatie op generatie hebben doorgegeven.

Zilverwerk dat blijft verrassen

Het armbandje zelf is gemaakt van 1e gehalte zilver en daarna verguld voor die warme gouden gloed. Dankzij het verstelbare ontwerp kun je hem dragen tussen de 18 en 20 cm lengte, zodat hij altijd mooi valt om je pols. De hanger heeft een diameter van 1,3 cm – precies groot genoeg om op te vallen zonder te overheersen.

Cadeau vol betekenis

Of je nu jezelf verwent of iemand anders blij maakt: dit sieraad komt in een stijlvolle geschenkverpakking, klaar om gegeven (of gekoesterd) te worden.

Sieraden zoals deze zijn meer dan mooi; ze verbinden ons met verhalen, herinneringen en mensen die we liefhebben.

Meer details

Dit product is niet meer op voorraad

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Opbouw vaste klantenkorting mits u gebruikmaakt van uw bestaande account. Bij 2e bestelling 2%, 5e 4% vanaf 10e 6%.
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 62,50 incl. btw

Productgegevens

Merk Diluca Cameo It
Soort Armband
Herkomst Italie
Staat Nieuw in geschenkverpakking
Gehalte 1e gehalte zilver
Steen Camee
Steenkleur Bruin
Materiaal Zilver verguld

Meer informatie

Cameo Italiano sieraden met camee bij zilver.nl

4 andere producten in dezelfde categorie: