Tsars Collection Helena Collectie oorbellen paars roze

540523

Nieuw product

Zilveren bloemoorstekers Helena met emaille Tsars Collection

Deze zilveren oorstekers zijn uitgevoerd als gedetailleerde bloemen. Ze zijn gemaakt van eerste gehalte zilver en afgewerkt met meerkleurig emaille. Met een afmeting van 2 bij 2 centimeter zijn deze Helena oorbellen van de Tsars Collection een aanwezig sieraad. In het hart en op de blaadjes zijn verschillende witte zirkonia's geplaatst.

Gelaagde bloemvorm met kleurverloop

De bloem is opgebouwd uit gelaagde bladeren met kleurovergangen van paarsblauw aan de randen naar wit en roze in de kern. Op de kleinere bladeren bevinden zich zirkonia's, terwijl de grootste steen precies in het midden van de bloem is gezet. Dit bloemmotief geeft het sieraad een natuurlijke vormgeving.

De stekers vallen vlak over de oorlel en bedekken deze door de ronde vorm bijna volledig. Het sieraad draagt comfortabel en zit de hele dag stabiel op zijn plek. De oorbellen worden geleverd in een bijpassend luxe doosje.

Meer details

1 Item

Laatste item op voorraad!

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 170,00 incl. btw

Productgegevens

Merk Tsars Collection
Soort Oorbellen
Staat Nieuw in geschenkverpakking
Gehalte 1e gehalte zilver
Steen Zirkonia
Steenkleur Transparant
Emaille kleur Paars

Meer informatie

Tsars Collection - Koninklijke Luxe

De Tsars Collection staat bekend om haar indrukwekkende sieraden, geïnspireerd door de weelde en pracht van het Russische keizerrijk. Deze juwelen worden gekenmerkt door verfijnd vakmanschap en gebruik van hoogwaardige materialen zoals zilver, emaille, en edelstenen. De collectie ademt een vorstelijke elegantie uit, met ontwerpen die vaak historische elementen bevatten, zoals traditionele bloemmotieven en ingewikkelde patronen.

Elk sieraad uit de Tsars Collection is niet alleen een stijlvol accessoire, maar ook een stukje kunstgeschiedenis dat het rijke erfgoed van de tsaristische periode tot leven brengt. Draag deze sieraden en voel u als een ware koningin!

Bijpassende artikelen

30 andere producten in dezelfde categorie: