Nieuw Giovanni Raspini zilveren oorstekers Blossom Bekijk groter

Giovanni Raspini zilveren oorstekers Blossom

45064

Nieuw product

Blossom oorstekers met roze zoetwaterparels

Ontdek de Blossom oorbellen van Giovanni Raspini: kleine kunstwerkjes die meteen een frisse, vrolijke lente-uitstraling geven. Deze oorbellen zijn gemaakt van burnished sterling silver met een diamond-dressed afwerking, hierbij krijgt het zilver een fijne textuur, waardoor het extra glanst wanneer je beweegt. Daarnaast hebbende oorbellenprachtige, natuurlijke roze zoetwaterparels die mooi oplichten. 

Een lentegevoel om te dragen

De combinatie van het zilver en de zachte roze parel zorgt voor een elegante, maar ook speelse look. Perfect als je jouw outfit net wat specialer wilt maken, zonder dat het te opvallend wordt. Deze oorbellen passen zowel bij een casual dag als bij een feestelijke avond.

Materialen en details

De oorbellen zijn gemaakt van sterling silver en zijn afgewerkt met natuurlijke roze parels. Ze sluiten met een vlindersluiting, waardoor ze makkelijk in te doen zijn en prettig blijven zitten.

Maten, gewicht en draagcomfort

Elke oorbel weegt 4.8 gr en heeft een hoogte van 1.5 cm. Door dit formaat zijn ze mooi zichtbaar, maar nog steeds comfortabel om de hele dag te dragen.

Handgemaakt in Italië

Zoals je mag verwachten van Giovanni Raspini is elk paar handgemaakt in Italië, met veel aandacht voor afwerking en detail.

11940

Meer details

2 Items

Direct leverbaar

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 180,00 incl. btw

Productgegevens

Merk Giovanni Raspini
Soort Oorbellen
Herkomst Italie
Staat Nieuw in geschenkverpakking
Gehalte 1e gehalte zilver
Steen Zoetwaterparel
Steenkleur Roze
Materiaal Zilver

Meer informatie

Giovanni Raspini Jewelry & Charms bij Zilver.nl juwelier Old Memories

Bijpassende artikelen

30 andere producten in dezelfde categorie: