Giovanni Raspini zilveren bedel 50 Lire Coin

47929

Nieuw product

Zilveren bedel 50 Lire munt Giovanni Raspini

Deze ronde bedel uit de Charms & Co collectie van Giovanni Raspini van eerste gehalte zilver is uitgevoerd als een Italiaanse 50 Lire munt. Het sieraad is handgemaakt in Italië met een diameter van 20 mm. Inclusief het hangoog, voorzien van een ring met merklogo, heeft de hanger een totale lengte van 30 mm. De bedel toont aan beide zijden gedetailleerde reliëfs in massief sterling zilver.

Klassieke afbeelding van de god Vulcanus

Op de voorzijde staat een vrouwenprofiel met de inscriptie Republica Italiana, terwijl de achterzijde de god Vulcanus bij zijn aambeeld afbeeldt. Deze figuur uit de mythologie verwijst naar het ambacht van de smid. De bewerking van het zilver zorgt ervoor dat de kleine details en letters van de munt scherp en leesbaar blijven.

De hanger heeft een nuchtere uitstraling en een stevig gewicht. Door het formaat is de munt goed te combineren aan een bedelarmband of als hanger aan een kort basiscollier.

2 Items

Op voorraad

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 55,00 incl. btw

Productgegevens

Merk Giovanni Raspini
Soort Bedel
Herkomst Italie
Gehalte 1e gehalte zilver
Steen Zonder steen
Materiaal Zilver

Bijpassende artikelen

30 andere producten in dezelfde categorie: