Nieuw MY iMenso Carezza Elisse single stone verguld 25 mm Bekijk groter

MY iMenso Carezza Ellisse single stone verguld 25 mm

51633

Nieuw product

Verguld zilveren ovale aanhanger met zirkonia MY iMenso

Deze ovale, verguld zilveren aanhanger van 25 mm is bezet met witte zirkonia's voor een heldere uitstraling. De Ellisse aanhanger is vervaardigd uit eerste gehalte zilver en hoort bij de Carezza collectie. Door de maat van 25 mm is dit een opvallende toevoeging aan een hanger of oorbel uit de Carezza serie. Het zilver vormt een stevige basis waarin de stenen nauwkeurig zijn vastgezet om het gehele oppervlak te vullen.

Prijs per stuk.

Toepassing binnen de Carezza collectie

De aanhanger is zo geconstrueerd dat u deze eenvoudig wisselt tussen verschillende basissieraden. De zirkonia steentjes zijn in drie rijen over het ovale oppervlak verdeeld voor een gelijkmatige schittering. U schuift de opening simpel aan de oorbel of hangerhouder om direct een andere look aan uw outfit toe te voegen. Zo past u uw sieraden moeiteloos aan op elke gelegenheid.

Dit sieraad draagt licht en hangt door de ovale vorm rustig aan het oor of de hals. Het is een functionele aanvulling voor wie graag varieert met een persoonlijke stijl. Bestel twee exemplaren wanneer u deze hangers als paar aan oorbellen wilt dragen.

Meer details

1 Item

Direct leverbaar

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 129,00 incl. btw

Bij aankoop van 4 of meer

artikelen 10% korting

Toevoegen aan Verlanglijst

Productgegevens

Merk MY iMenso
Gehalte 1e gehalte zilver
Steen Zirkonia
Steenkleur Transparant
Materiaal Zilver verguld

Meer informatie

MY iMenso's Carezza sieraden bij juwelier Zilver.nl

Bijpassende artikelen

30 andere producten in dezelfde categorie: