Nieuw MY iMenso Carezza steentje Ovali crystal 12 mm Bekijk groter

MY iMenso Carezza steentje Ovali crystal 12 mm

49250

Nieuw product

Ovaal crystal steentje 12 mm MY iMenso

Dit ovalen crystal steentje van 12 mm is een los onderdeel voor de Carezza-collectie. De heldere steen is facetgeslepen en geschikt voor de verschillende hangers en oorbellen uit deze serie. De neutrale kleur past bij diverse edelmetalen, zoals zilver of vergulde varianten. Hiermee wisselt u eenvoudig van tint zonder een volledig nieuw sieraad te hoeven kopen.

Bevestiging en afwerking van het materiaal

Het steentje heeft een gaatje aan de bovenzijde voor een stabiele bevestiging in de bijbehorende houder. De facettering rondom zorgt voor een nette afwerking van het transparante materiaal. Het verwisselen gaat vlot: door de steen te vervangen, sluit het sieraad direct aan bij de kleur van uw gekozen outfit.

Let op, wil je de steen aan je oorbellen dragen, bestel er dan 2! Je ontvangt de single stone (s) in een geschenkzakje van MY iMenso. 

Meer details

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend op afspraak van woensdag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 10,00 incl. btw

Bij aankoop van 4 of meer

artikelen 10% korting

Toevoegen aan Verlanglijst

Productgegevens

Merk MY iMenso
Staat Nieuw in geschenkverpakking
Steenkleur Transparant
Materiaal Kristal

Meer informatie

MY iMenso sieraden bij juwelier Zilver.nl

Bijpassende artikelen

30 andere producten in dezelfde categorie: