Zilveren opaal hanger bloemetjes

524825

Nieuw product

Een kunstwerkje als hanger

Prachtige zilveren hanger met een schitterende ovale wit/roze opaal in een innige omhelzing van bloemetjes bezet met opaal, uit de Zilver.nl Home Collection, nieuw in geschenkverpakking. 

De hanger is van 1e gehalte zilver (925), de ovale opaal werkelijk prachtig van kleur, het hangoog wordt mooi vormgegeven door middel van zilveren bladeren. Aan de onderkant van de opaal een sierlijk ornament van zilveren bloemblaadjes met kleine opaaltjes. Zelfs de achterkant van deze hanger is mooi! De hanger is 2,8 cm lang x 1,5 cm breed.

Een bijpassende ketting vindt u in de groep basis colliers

U ontvangt dit kunstwerkje in een sieradendoosje, feestelijk ingepakt. Dit wordt het mooiste cadeau!

Dit product is niet meer op voorraad

Delen

  • Op werkdagen vòòr 16:00 besteld? Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verstuurd! (incl. gravering).
  • Opbouw vaste klantenkorting mits u gebruikmaakt van uw bestaande account. Bij 2e bestelling 2%, 5e 4% vanaf 10e 6%.
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-
  • Verzendkosten België €9,95, boven de €100,- gratis.
  • Verzendkosten wereldwijd €29,30 boven de €300,- gratis.
  • Gratis inpakservice, kies zelf het inpakpapier.
  • 30 dagen retourtermijn, m.u.v. gepersonaliseerde producten.
  • Juwelier Zilver.nl, al ruim 30 jaar een betrouwbaar adres voor sieraden en zilver.
  • Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel te Broek in Waterland, geopend van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur.

€ 159,95 incl. btw

Productgegevens

Merk Home Collection
Soort Hanger
Staat Nieuw in geschenkverpakking
Gehalte 1e gehalte zilver
Steen Opaal
Steenkleur Licht blauw
Materiaal Zilver

Bijpassende artikelen

30 andere producten in dezelfde categorie: